• Mgr. Štefan Albičuk, PhD.
      • Mgr. Štefan Albičuk, PhD.Učiteľ
      • PaedDr. Marián Babej
      • PaedDr. Marián BabejRiaditeľ
      • Ing. Jaroslava Babejová
      • Ing. Jaroslava BabejováUčiteľka
        Triedna učiteľka: kvarta
      • Mgr. Anna Belinská
      • Mgr. Anna BelinskáVychovávateľka
      • Mgr. Michal Bodnár
      • Mgr. Michal BodnárUčiteľ
      • Mgr. Anna Ďuríková
      • Mgr. Anna ĎuríkováZástupkyňa
        Triedna učiteľka: I.A
      • Mgr. Mária Dzurjaninová
      • Mgr. Mária DzurjaninováAsistentka učiteľa
      •  Tatiana Ficková
      • Tatiana FickováUčiteľka
      • Mgr. Ewa Agnieszka Grajcarová
      • Mgr. Ewa Agnieszka GrajcarováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.AG
      • Mgr. Matúš Haňov
      • Mgr. Matúš HaňovUčiteľ
      • Mgr. Zuzana Hrubovská
      • Mgr. Zuzana HrubovskáUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV.A
      • Mgr. Lucia Hudáková
      • Mgr. Lucia HudákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: MŠIII
      • Mgr. Ivana Janočková
      • Mgr. Ivana JanočkováUčiteľka
      • Mgr. Viliam Jedinák
      • Mgr. Viliam JedinákUčiteľ
      • Ing. Bernardína Jedináková
      • Ing. Bernardína JedinákováUčiteľka
      • Mgr. Jana Jedináková
      • Mgr. Jana JedinákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: MŠI
      • Mgr. Slavomíra Kisilová
      • Mgr. Slavomíra KisilováUčiteľka
      • Mgr. Monika Klaciková
      • Mgr. Monika KlacikováUčiteľka
      • Mgr. Rudolf Kľučár
      • Mgr. Rudolf KľučárUčiteľ
        Triedny učiteľ: VI.A
      • PharmDr. Marta Kviatková
      • PharmDr. Marta KviatkováUčiteľka
      • Mgr. Peter Lojan
      • Mgr. Peter LojanUčiteľ
        Triedny učiteľ: VII.A
      • Mgr. Tatiana Majcherová
      • Mgr. Tatiana MajcherováUčiteľka
        Triedna učiteľka: tercia
      • PaedDr. Róbert Majzlík
      • PaedDr. Róbert MajzlíkUčiteľ
        Triedny učiteľ: III.AG
      • Mgr. Jana Marková
      • Mgr. Jana MarkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.A
      • Ing. Terézia Mašlanková
      • Ing. Terézia MašlankováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV.AG
      • Mgr. Patrik Melkovič
      • Mgr. Patrik MelkovičUčiteľ
      •  Gabriela Mošková
      • Gabriela MoškováUčiteľka
        Triedna učiteľka: MŠII
      • Mgr. Anna Nalešníková
      • Mgr. Anna NalešníkováUčiteľka
      • Mgr. Katarína Nemcová
      • Mgr. Katarína NemcováZástupkyňa
      • PaedDr. Peter Orendáč, PhD.
      • PaedDr. Peter Orendáč, PhD.Učiteľ
      • Mgr. Viera Pasulková
      • Mgr. Viera PasulkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: sekunda
      •  Tatiana Poláková
      • Tatiana PolákováUčiteľka
      • Mgr. Zuzana Radová
      • Mgr. Zuzana RadováUčiteľka
      • Mgr. Peter Šnajder
      • Mgr. Peter ŠnajderUčiteľ
        Triedny učiteľ: I.AG
      • Mgr. Antónia Šnajderová
      • Mgr. Antónia ŠnajderováUčiteľka
        Triedna učiteľka: V.A
      • Mgr. Alena Tuľáková
      • Mgr. Alena TuľákováZástupkyňa
      • Mgr. Jozef Tušim
      • Mgr. Jozef TušimUčiteľ
        Triedny učiteľ: kvinta
      • Mgr. Daniela Tušimová
      • Mgr. Daniela TušimováUčiteľka
        Triedna učiteľka: septima
      • Ing. Jozef Varga
      • Ing. Jozef VargaZástupca
      • Mgr. Mária Vargová
      • Mgr. Mária VargováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III.A
      • PaedDr. Zuzana Viňanská
      • PaedDr. Zuzana ViňanskáUčiteľka
        Triedna učiteľka: príma